List name Post address Description
1984 1984@lists.hum.ku.dk Faglige diskussioner på IVA
Acn acn@list.ku.dk
Aigis aigis@lists.hum.ku.dk
Amis amis@lists.hum.ku.dk
Amosnyt amosnyt@list.ku.dk
Ane-lecture ane-lecture@lists.hum.ku.dk
ANE ane@lists.hum.ku.dk Ancient Near East
AntikListen antiklisten@lists.hum.ku.dk Bulletin-Board for Classical Studies in Denmark
Antropologforeningen antropologforeningen@list.ku.dk Nyhedsbrev til antropologforeningens medlemmer
Archaeology_ku archaeology_ku@lists.hum.ku.dk
Results per page: